DKT INTERNATIONAL

DAHA GÜVENLİ BİR CİNSEL HAYAT

DKT Türkiye

DKT Türkiye 2008’de faaliyetlerine başlamıştır, profesyonel ekibi ve DKT’nin 20 yıllık birikimi ile Türkiye’de CYBH hakkında bilinçlenmeyi ve korunmayı, özellikle gençlere yönelik ürünlerin lansmanı ve pazarlama/satış desteği ile, genişletmeyi planlamaktadır.

DKT Türkiye, ana ürün Prezervatiflerin yanında, acil kontraseptif ve yaygın bir uzun süreli korunma methodu olan RİA ürünlerini de satmaktadır (Althea markası ile TCu 380A ve Cu 375 modelleri). Korunma ürünlerinin dışında cinsel sağlığı desteklemek amaçlı su bazlı kayganlaştırıcılar bulundurmaktadır.

DKT International

DKT International Washington DC, Amerika’da kurulmuş olan uluslararası bir cinsel sağlık kurumudur. Avrupa, Asya ve Amerika kıtalarında yer alan dünyanın birçok ülkesindeki insanlara güven ve zevki bir arada bulabilecekleri doğum kontrol ürünleri sunar.

DKT, 2019’da 48 milyondan fazla çift yıl koruma (CYP) üreten dünyadaki en büyük aile planlaması ürünleri sağlayıcılarından biridir. Dünyadaki en büyük on doğum kontrol sosyal pazarlama programından beşi DKT programlarıdır. DKT, 2019’dan itibaren 24 ülkede ofis ve 57 ülkede satış varlığına sahiptir.

Misyonumuz

Sosyal pazarlama (ticari kanalları kullanaraktan Insan davranışını olumlu yönde değiştiren Ürünlerin satış/pazarlanması) ile aile planlaması alanında çiftlere erişilebilir fiyatlı, kaliteli, güvenli seçenekler sunmak ve CYBH’dan (Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar) korumaktır.

Vizyonumuz, insan hayatını geliştiren yenilikçi ve cesur bir toplumsal pazarlama kuruluşu olmaktır. DKT International hakkında daha fazla bilgi için dktinternational.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Vizyonumuz

İnsan hayatını geliştiren yenilikçi ve cesur bir toplumsal pazarlama kuruluşu olmaktır.

DKT International hakkında daha fazla bilgi için dktinternational.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Menü