NERELERDEYİZ

Brazil/South America     Cameroon     China     Côte d’Ivoire     Democratic Republic of Congo     Egypt     Ethiopia     Ghana     India     Indonesia     Jordan     Kenya     Liberia     Mexico/Central America     Mozambique     Myanmar     Nigeria     Pakistan     Philippines        Senegal     Sierra Leone     Sudan     Tanzania     Thailand     Türkiye     Uganda     Vietnam     Washington DC

1989’daki kuruluşumuzdan sonra, DKT ilk ofislerimizi Etiyopya (1990), Brezilya, Filipinler (1991), Hindistan (1992), Vietnam (1993) ve Çin ve Endonezya’da (1996) açtık.

Her ülkede, gerekli altyapıyı başlatma ve sürdürme maliyetlerini üstlenerek, tarihsel olarak bağımsız programlar oluşturduk. Çoğunlukla, büyük pazarlardaki ülkelere odaklandık çünkü büyük bir etkiye sahip olmak ve bunu daha uygun maliyetli bir şekilde yapmak daha kolaydır.

Yine de, daha küçük ülkeler de dahil olmak üzere birçok ülkenin üreme sağlığı ihtiyaçlarına hizmet edebilecek bölgesel bir yaklaşımın faydalarını giderek daha fazla görüyoruz.

DKT, artık Batı ve Orta Afrika ile Güney ve Orta Amerika ve Karayipler’in çoğunda kadınlara ve erkeklere hizmet vermektedir. DKT ayrıca Orta Doğu ve Kuzey Afrika, Doğu Afrika ve Orta Asya’da bölgesel programlar yürütmektedir.

Menü