NERELERDEYİZ

Brazilya/Güney Amerika     Kamerun     Çin     Fildişi Sahili     Demokratik Kongo Cumhuriyeti     Mısır     Etiyopya     Gana     Hindistan     Endonezya     Ürdün     Kenya     Liberya     Meksika/Orta Amerika     Mozambik     Myanmar     Nijerya     Pakistan     Filipinler        Senegal     Sierra Leone     Sudan     Tanzanya     Tayland     Türkiye     Uganda     Viyetnam     Washington DC

Şirketimiz 1989 yılında kuruldu ve ilk ofislerimiz Etiyopya (1990), Brezilya, Filipinler (1991), Hindistan (1992), Vietnam (1993) ve Çin ve Endonezya (1996) coğrafyalarında açıldı.
Ekonomik refah düzeyi ve nüfus yoğunluğu fark etmeksizin her ülkede, gerekli altyapıyı başlatma ve sürdürme maliyetlerini üstlenerek, tarihsel olarak bağımsız programlar oluşturduk. Önceliğimiz, nüfusun yoğun olduğu ülkelerde var olmaktı; böylelikle DKT International ailemizi daha kısa sürede büyütebildik, daha uygun maliyete erişerek daha rekabetçi fiyatlar sunabildik ve daha büyük bir etkiye sahip olabilme imkanına eriştik.
Sonrasında, nüfus yoğunluğu ve gelir gücü nispeten düşük olan ülkelerde varolmaya başladık, misyonumuz olan güvenli ve ulaşılabilir aile planlaması ilkesini, her bölgeden ve hikayeden çiftlerin üreme sağlığı ihtiyaçlarını karşılayarak gerçekleştirmeye başladık.
Bulunduğumuz ülkelerin ve coğrafyaların dokularından firma olarak çok şey öğrendik ve yeni projeler üretmeye başladık. DKT International, Batı ve Orta Afrika, Asya, Amerika, Karayipler ve diğer adalarda, kadın ve erkeklere güvenli korunma seçenekleri sunmaktadır. Ve tüm coğrafyalarda projeler, farkındalık çalışmaları ve eğitici bilgilendirmeler yapmaktadır. Şimdi birbirinden değerli, farklı 90 ülkedeyiz!
Menü